Influencermarketing #3 – film, top50 Snapa, zarobki gwiazd…

Jak wykorzystać okulary Spectacles w komunikacji swojej marki? Ile zarabiają gwiazdy social media? Kogo z branży warto obserwować na Snapie? Odpowiedzi na te pytanie znajdziesz w naszym cotygodniowym newsletterze – zapisz się! – i poniżej 🙂

Zobacz listę 50 marketerów, którzy swoją specjalistyczną wiedzą dzielą się na Snapie. Warto!

The top 50 marketing influencers on Snapchat (that aren’t DJ Khaled)
These are the people making it happen right now


Ile zarabiają najwięksi influencerzy social media na świecie? Warto porównać z polskim rynkiem.

Daily chart: Celebrities’ endorsement earnings on social media | The Economist
Endorsements on social media are a lucrative and rapidly growing business


Spectacles to obecnie jeden z najbardziej pożądanych gadżetów wśród marek i influencerów. Pojawiają się już pierwsze próby wykorzystywania ich w komunikacji, np. przejazd na desce z Mountain Dew w USA czy Jessica Mercedes relacjonująca właśnie swoje wakacje na Malediwach. Jeśli interesuje Cię przeprowadzenie kampanii z użyciem Spectacles – napisz do nas!

5 Ways Snapchat Spectacles Will Affect Influencer Marketing in 2017 | SocialTimes
In trying to make sense of how influencer marketing will evolve over the next year, one of the most intriguing insights could be found in considering the new, highly elusive items that people across the U.S. are dying to get their hands on this holiday season: Snapchat Spectacles.


Dlaczego warto wybrać mikroinfluencerów zamiast największych gwiazd Internetu? Zajrzyj na naszego bloga.

Micro, nie Macro. – Snapstars
Większość z nas myśląc o marketingu z udziałem influencerów w pierwszej kolejności ma przed oczami wielkie gwiazdy z wielomilionową rzeszą fanów na swoich kanałach – Taylor Swift, Casey Neistat lub z rodzimego podwórka Robert Lewandowski czy Maffashion. Kampania z taką gwiazdą na pewno przyniesie naszej marce ogromny zasięg, nowych fanów, ale także uszczupli potężnie budżet kampanii.


A na koniec, kilkunastominutowy dokument o byciu influencerem i o tym, jak tworzy się magiczny wpływ, któremu ulegają obserwatorzy. Polecamy!
(film w języku angielskim)

INFLUENCERS FULL VERSION (FR) on Vimeo
INFLUENCERS est un documentaire court qui explore ce qu’est un influencer aujourd’hui et la manière dont les tendances se propagent dans la mode,…


Tego typu nowinki, analizy i zestawienia dostarczamy co tydzień w naszym newsletterze. Zapisz się! Zero spamu – 100% konkretów.