Snapstars na scenie z Robertem Biedroniem. #SMCONVENT tuż tuż!

Podobno najlepsza w Polsce konferencja social media” w tym roku odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia, a jak co roku w Gdańsku. Wybieracie się? My owszem, tym razem również w roli prelegentów!

W pięknym gmachu Europejskiego Centrum Solidarności nie zabraknie mądrych głów i ekspertów, również tych zagranicznych. Inspirować i dzielić się doświadczeniem będą, między innymi, przedstawicielki Buzzfeeda i Tindera, spece z utytułowanych agencji i twórcy popularnych w branży narzędzi. Convent jest też nieocenioną okazją do rozmów w kuluarach między kolejnymi prelekcjami i networkingu w kolejce po kawę.

Wyjątkowym gościem konferencji, którego wystąpienia nie możemy się doczekać najbardziej, będzie prezydent Słupska Robert Biedroń – słynący nie tylko z dużej aktywności politycznej i społecznej, ale również tej social mediowej.

Tym większym wyróżnieniem będzie dla nas możliwość wystąpienia na tej samej scenie. Nasz człowiek Jan Ożarowski, w bloku prelekcji Get Prepared, opowie na niej o snapdziełach, snapstories i snapstorytellingu, czyli o tym jak wykorzystać Snapchata do komunikacji marki (czytaj: pomoże zrozumieć świat, który jest wertykalny, a w którym nie ma postprodukcji, photoshopa i zdjęć ze stocka ;)).

IMG_1465

Bilety jeszcze są! Szczegóły na http://socialmediaconvent.pl/