Jak to działa?

Dość kreowania aury niedostępności, koniec z wyssanymi z palca wycenami! Mówimy basta brakowi przejrzystości! Nie zgadzamy się na grodzenie twórców od marketerów!

Snapstars to automatyzacja, Snapstars to szybkość, przejrzystość i jasne zasady, Snapstars to przyszłość.

Jesteśmy pierwszą w Polsce platformą do planowania i zarzą…dzania zintegrowanymi działaniami influencer marketingowymi na Snapchacie, Instagramie i Facebooku. To, co kiedyś zajmowało marketerom długie godziny i dni, my zamykamy w narzędziu, które przyspiesza, usprawnia i ułatwia cały proces. To, co było kiedyś domeną wyłącznie topowych blogerów, jest teraz dostępne dla każdego influencera.

Namierzanie i identyfikowanie twórców odpowiednich dla kampanii określonej marki, kategoryzowanie ich, nawiązywanie kontaktu z nimi lub ich managerami, uzyskiwanie od nich danych dotyczących zasięgów i stopnia zaangażowania społeczności, umowy i prawa autorskie, harmonogramy publikacji, terminy, rozliczenia, raporty…

Po co trwonić na to najcenniejszy z dostępnych zasobów – czas? A na koniec i tak trafić kulą w płot bo ani twórca nie był dobrze dopasowany, ani nie do końca poprawnie wywiązał się ze zleconego mu zadania.

Masz kilka tysięcy followersów na Instagramie, drugie tyle fanów na fanpage’u i tyle samo ogląda regularnie Twoje snapy? Wszystkie ciuchy, które nosisz, wszystko co jesz, gdzie bywasz, kosmetyki jakich używasz, wszystko to (no, lub prawie wszystko) chcą też mieć Twoi znajomi? To świetnie się składa, bo dzięki Snapstars będziesz angażowany w kampanie i działania reklamowe marek, które chcą się z nimi za Twoim pośrednictwem komunikować. W nienachalny sposób, w taki jakbyś to robił Ty sam, bo to Ty sam decydujesz, które zlecenia przyjmujesz, a które nie.

Dzięki Snapstars wcale nie musisz być blogerem roku, ani największym snapchaterem w Polsce, aby móc zarabiać na… byciu sobą!

Snapstars-jak-to-dziala-page-001

Marketerze!

Skontaktuj się z nami! Wykorzystaj potencjał narzędzia do zarządzania w czasie rzeczywistym kampanią… realizowaną… przez wielu influencerów na kilku kanałach społecznościowych jednocześ›nie!

Influencerze!

Uzupełnij formularz, pozwól markom Cię odnaleźć i zarabiaj na tym co i tak na Instagramie, Snapchacie i Facebooku robisz!