Historia pewnego jajka…

Po sporym sukcesie pierwszego przejęcia przez Snapstars komunikacji na Snapchacie tej wyjątkowej marki odzieżowej, zostaliśmy poproszeni o przeprowadzenie kreatywnej aktywacji związanej z nadchodzącymi świętami wielkanocnymi.

Za cel obraliśmy sobie podkreślenie międzynarodowego charakteru społeczności fanów Happy Socks i samych świąt, w sposób który przybliży konsumentów do marki, ale i siebie nawzajem. Aby to zrobić opowiedzieliśmy historię pozaziemskiego przybysza, który przylatuje na naszą planetę, aby poznać jej mieszkańców i panujące na niej zwyczaje.

Do stworzenia tego dwudniowego story po raz kolejny wykorzystaliśmy miks zdjęć studyjnych i plenerowych, z wymykającym się ograniczeniom aplikacji zastosowaniem emoji i tekstu, a także nieszablonowym sposobem na format wideo. Atrakcyjna, zaskakująca forma narracji w połączeniu ze zgodną z duchem marki i łatwo dekodowalną fabułą zaowocawała ciepłym odbiorem przez użytkowników i ich wysokim zaangażowaniem.

To właśnie oni, mieszkańcy planety Ziemia, najlepiej pokazali naszemu przybyszowi na czym polega radość i uśmiech. Zgłoszenia konkursowe spływały do nas z najdalszych zakątków świata – od Los Angeles, przez Meksyk i Chile, Holandię, Słowację i Hiszpanię, po Nową Zelandię.

Efekty:

  • Liczba wyświetleń story : 32’000
  • Liczba screenshotów: 169
  • Liczba otrzymanych prac konkursowych: 54

Chcesz, aby Twoja marka również zaistniała na Snapchacie?

Skutecznie i jakościowo komunikowała się ze swoimi fanami na tej trendującej platformie? Bardzo chętnie stworzymy dla Ciebie wyjątkowe, angażujące story – od kilku dni po stałą narrację, od prostych aktywacji po relacje real-time z eventów. Napisz do nas już dzisiaj, zanim będziesz ostatnią marką na Snapie!